İnteraktif olarak oynanan bir çok oyun olmasına rağmen tutkunlarının vazgeçemediği oyunların en başında  gelmektedir. Okey salonlarının çok olmasına rağmen düzgün hizmet verenlerini bulmak çok da zor değil. Evde vakit geçirirken eğlenme imkanı veren bu sitelerin kendine has müdavimleri olmaktadır. Basit bir kayıt işlemi ile üyelik gerçekleştirerek nickname yani rumuz ile oyuna katıldıktan sonra keyifle oyununuza devam edebiliyorsunuz.

Okey salonlarında en çok çekinilen konulardan biri düzeysiz sohbetlerin olduğu zannedilir. Oysa artık bu tip konuşmaların yapılmasına sistem izin vermemekte bu nedenle de rahatça oyununuzu oynayabilmektesiniz. Hatta hiç sohbete katılmadan da oynama imkanınız olmaktadır. Oyundaki akıcılık ve hileye izin vermeden adil bir oyun sunmasının yanında kendi evinizde ayaklarınızı uzatıp çay yada kahvenizi yudumlarken birkaç el oyun oynayarak kafanızı dağıtmanız için mükemmel bir zaman olacaktır.

Okeyin vazgeçilmez tutkusuna sahip olanlar çok iyi bilir ki mücadelenin son ana kadar devam etmesi sırasında size verdiği heyecanın keyfi çok eğlencelidir. Müdavimi olacağınız okey salonlarını saat sınırlaması olmadan kullanırken artık okey dört aranıyor lafı gerilerde kalacak. Siz ne zaman isterseniz o zaman başlayan bu oyunlarla taşların büyüsüne kapılacaksınız. Zaman öldürmek olarak görülmesinin oldukça yanlış olduğu bu oyunları evde , işte öğle arasında yada yolculukta bilgisayar, tablet yada cep telefonundan erişerek oynamanın zevki ile monotonluktan bir parça da olsa kurtulacaksınız.


Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

WP-SpamFree by Pole Position Marketing

yukarı