ustaokey_bannerDeğerli kullanıcılarımız 2009 yılından bugüne sizlere ücretsiz “Okey Oyunu” hizmeti vermekte olan UstaOkey, gelişen ve değişen internet teknolojilerinin gerisinde kalmayarak sizleri bütün yeniliklerden faydalanmanız için çaba sarfetmiştir. UstaOkey ekibi “Okey oyunu” yanı sıra “Tavla Oyunu” ve “imajfm” online radyomuz ile, değerli zamanınızı eğlenceli bir şekilde geçirmenizi sağlamıştır.

Kullanıcılarına sadece online bir oyun kullanıcısı gözüyle bakmayıp birebir destek ve birebir iletişim yollarıyla sitemizdeki eksikleri gözlemleyip düzenlemelere gitmiştir. Oyun salonlarımızdaki yönetim ve kullanıcı samimiyeti sonucunda ortaya çıkan dostluklar sanaldan reele taşınarak günlük hayatta yeni arkaşlıklara zemin hazırlamıştır.
iyi gününde ve kötü gününde daima kullanıcılarını unutmamış, önemli gün ve geceleri, vefat haberlerini, baş sağlığı dileklerini blog sayfamız üzerinden paylaşarak vefa borcunu yerine getirmiştir.

Usta Okey ; evet adından da anlaşıldığı gibi sadece oyunda “Usta” değil, arkadaşlıkta, dostlukta, kardeşlikte ve ilgi alakada ustadır. UstaOkey ailesi sağlam temeller üzerine kurulmuştur. Dışardan gelen saldırılara, iftiralara ve çekememezliklere karşı en büyük kalkanımız kimseden menfi bir şey beklemememizdir. Tamamen karşılıksız gönüllü bir şekilde sitemize ve kullanıcılarına hizmet etmekteyiz. Sitemiz hakkında başlatılan karalama çalışmaları dik duruşumuz sayesinde boşa çıkmıştır. Yıllardan beri bize bu konuda güvendiğiniz için UstaOkey ailesi olarak sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

“Bir Sevdadır UstaOkey” bu sloganla idda ediyoruzki bize yolu bir kere düşen sürekli gelmektedir. Derdinize derman, umutsuzluğunuza umut, çaresizliğinize çare oluyoruz. Bizleri tanımayan yada çekemeyen kişiler bu yazımızı okurken yüksekten uçtuğumuzu düşünebilirler fakat biz kendimizi övmüyoruz ve diyoruzki “Ayinesi İştir Kişinin” Bizi daha iyi tanımak isteyenler icraatlarımıza baksınlar.

Bizleri daha yakından tanımak için “Sorun, Araştırın, Referanslarımızı inceleyin” söylenenlere değil, görünenlere aldanın…

usta


Etiketler: ,

“UstaOkey’e Hoşgeldiniz” için 37 Yorum

 1. NayiNo says : Cevapla

  usta okey 1 numaraaaa salonumuzu cok sevıyorum herkes için ideal bır salon herkesı beklerızzzz “NayiNo“

 2. keskeee says : Cevapla

  herkesin bayramii en icden kutlarim hep beraber nice bayrmalara arkadasca dostca saglikta huzurda insallah hep beraber burda ustaokey’de nice bayramlara arkadaslarr

 3. keskeee says : Cevapla

  Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile KURBAN BAYRAMINIZI KUTLARIZ…

 4. _``aRZu``_ says : Cevapla

  KoLayCa NiCk aLıp. Bedava Okey Oynama iSteyenler Burada Kaliteli ve Seviyeli Sohbete Sende Katıl.Türkiye’nin en Popüler Tek Okey Sitesi Olan ” http://www.ustaokey.com ‘ da ”Okey Oynama Keyfini Sende Bizimle ya$a’ Beklerizzzzz:))

Bir Cevap Yazın

WP-SpamFree by Pole Position Marketing

yukarı