Hakkımızda


Türkiyenin en hızlı büyüyen ve kısa süre halinde türkiye ve dünya’da en popüler ve en çok tercih edilen okey sitelerinden birisi haline gelen UstaOkey kullanıcılarına herzaman üyeliksiz ve ücretsiz okey oyun hizmeti sunmaktadır, Bedava okey salonlarımıza giriş yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz, Online okey salonlarımız’da okey oynamanın yanı sıra Salon’da veya masa’da sohbet bölümünden sohbet edebilir ve radyo dinleyebilirsiniz.

Online okey oyunu, online okey kültürü sitemiz umarım siz okey severlerin çok hoşuna gidecektir. Ulusal oyunumuz olan okey oyunu biz Türkler tarafından oldukça benimsenmiştir. Online okey oyunu’ da yine ülkemizde normal okey kadar yaygındır. Çok yakında Tavla, Batak, Pişti. 101 gibi diğer Okey oyunları sitemizde olacak ve bu oyunları bedava oynayabileceksiniz.

Sigara kokusu, hesap bana kalır mı, eve geç kaldım, eyvah hanım arıyor gibi tedirginlik duygularınızı bir kenara atıp bedava okey oynamanın keyfini evinizde, işyerinizde, masa başınızda dostlarınızla UstaOkey.com da keyifle oynayabilirsiniz. İnternet sitemiz ”bedava okey” hizmeti sunmak amacı ile kurulmuştur.

Siz değerli kullanıcılarımızın internet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmesi için UstaOkey.com sürekli güncellenmekte ve yenilikleri takip etmektedir.

Türkiye’nin en popüler, en gerçek masa hissi veren tek sitesi olan UstaOkey.com on binlerce kişi hiç bir üçret ödemeden okey oynamanın keyfini yaşıyor! Bayanların ağırlıkta olduğu okey sitemizde okeye 4 kaliteli oyun içeriği ile hizmet sunuyor.Her geçen gün yenilikler gösteren, oyuncularına önem veren, bedava okey oyunu oynarken sohbet edip yeni arkadaşlıklar kurmanıza imkan tanıyor.Okey oynamak artık evinizde bir tuş kadar yakın Siz de ücretsiz olarak kayıt olun Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli okey sitesinde, online okey oyununun keyfini bizimle yaşayın!

Ayrıca belirtmek isterizki Sitemiz hakkın’daki düşüncelerinizi aşağıda bulunan “Yorum yapın” Kısmından bize belirtebilirsiniz.

Okey salonlarımızda hoş vakit geçirmenizi dileriz..